O nas PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator   
wtorek, 24. stycznia 2012

„Uczyć się aby wiedzieć, działać, być i żyć wspólnie”

Jacques Delors

 

Stworzyliśmy szkołę, która rozbudza ciekawość uczniów, tak by mogli czerpać radość z uczenia się przez całe życie. Bardzo ważne jest dla nas interdyscyplinarne podejście do kształcenia uczniów, tak by stawali się oni społecznie odpowiedzialnymi i krytycznie myślącymi ludźmi.

Dbamy o rozwój społeczny, fizyczny, emocjonalny i kulturalny. Stworzyliśmy szkołę, która oferuje wysoki poziom kształcenia. Przyjazną dzieciom, promującą aktywność, kreatywność, ciekawość świata, pasję poznawczą i twórczą.

Nad prawidłowym rozwojem i bezpieczeństwem dzieci czuwa wykwalifikowana kadra pedagogiczna. Całym zespołem kieruje mgr Krystyna Ryszkiewicz.

Szkoła mieści się w budynku przy ul. E.Młynarskiego 2 z odpowiednim zapleczem dydaktycznym, nowoczesną kuchnią. Została wybudowana nowa sala gimnastyczna. Obiekt jest ogrodzony i monitorowany. Oferujemy zajęcia w małych grupach. Cały personel czuwa nad tym, by dziecko w naszej szkole czuło się bezpiecznie i dobrze.

Szkoła otrzymała pozytywną opinię od Podlaskiego Kuratora Oświaty w Białymstoku oraz wpis do ewidencji placówek niepublicznych.