,, NOŚ ODBLASKI ŚWIEĆ PRZYKŁADEM ” – Akcja Odblaskowa Szkoła

W dn 17.11 – 21.11.20245 zapraszamy całą społeczność szkolną do udziału w akcji:
,, NOŚ ODBLASKI ŚWIEĆ PRZYKŁADEM ” – Akcja Odblaskowa Szkoła

ma na celu promować ideę bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz przypominać o obowiązku noszenia przez uczniów i nie tylko odblasków.
Szkoła jest miejscem, gdzie uczniowie nie tylko zdobywają wiedzę,
ale nabywają pewne umiejętności, nawyki i kształtują odpowiednie
zachowania.
Od lat dbamy, aby nasi uczniowie podczas wszystkich wyjść, wyjazdów byli zaopatrzeni w kamizelki odblaskowe i odblaski. Poprzez noszenie przez uczniów odblasków zwiększa się ich bezpieczeństwo na drodze, stają się bardziej widoczni, co daje kierowcom sygnał do wzmożenia uwagi podczas jazdy.
Mamy nadzieję, że poprzez udział w akcji uczniowie jeszcze bardziej zgłębią wiedzę na temat właściwych zachowań na drodze oraz bezpiecznego przemieszczania się czy to pieszo czy pojazdami.
W nasze działania chcemy również zaangażować Rodziców zwracając uwagę na bezpieczeństwo dzieci i nawyk codziennego używania odblasków.
W szkole prowadzone będą działania promujące ideę bezpieczeństwa pod patronatem Firmy LAKTOPOL.
Nam wszystkim powinno zależeć na zdrowiu i bezpieczeństwie Dzieci!
Liczę na Waszą kreatywność!
Zapraszam całą społeczność szkolną do czynnego udziału w akcji!