Obywatelski cykl lekcji hybrydowych

W dniach 11 – 13 maj, uczniowie klas IV -VII uczestniczyli w cyklu Obywatelskich lekcji hybrydowych.

Podczas nich były realizowane spotkania na następujące tematy: Wartości zapisane w Konstytucji RP. Prawa człowieka. Prawa i obowiązki uczniowskie. Demokracja w szkole. Rola samorządu lokalnego, prawa i zaangażowanie obywatela w lokalne działania i inicjatywy. Po każdym ze spotkań uczniowie wypełniali karty pracy związane z tematem spotkania.