22.04.2026 r. uczniowie klas IV – VIII uczestniczyli w lekcji on-line na temat: Przemoc rówieśnicza w szkole i poza szkołą. Aspekty prawne. Jest to bardzo ważny temat szczególnie ze względu na ilość czasu spędzanego przez dzieci w przestrzeni internetu.