20.02 wyjechaliśmy na wycieczkę do Warszawy. Pobyt w stolicy rozpoczęliśmy od spektaklu : Podróże Guliwera oczywiście w Teatrze Guliwer.
Po przedstawieniu spotkaliśmy się z aktorami na warsztatach teatralnych. Mieliśmy okazję być za kulisami, poznać pracę aktorów, dotknąć rekwizytów. Nie obyło się również bez naszych występów.
Podziękowaliśmy aktorom piosenką: Teatr w wykonaniu uczniów klasy III. Szybki przejazd, bo czekało na nas Centrum Nauki Kopernika. Świetny spektakl w Planetarium, szaleństwo doświadczeń na wystawach na długo pozostanie nam w pamięci.
Pięknie dziękuję wszystkim uczestnikom wyjazdu za świetnie spędzony czas!
